Kadın Yancılar Nasıl Olmalı: En İyi Arkadaşınızın Aşkını Kazanmasına Yardımcı Olmak İçin 16 Kural

Arkadaşınızın ilgisini çeken sevimli bir adam var ama ona yaklaşmak için çok utangaç. Pekala, devreye girdiğiniz yer tam da burası. Adım atın ve nasıl bir yancı olabileceğinizi öğrenin.

Genelde, kadınları elde etmede diğer erkeklere yardım eden erkekler olan ekürileri duyarız. Ama yancı kadınları nadiren duyuyoruz. Pekala, bu değişmek üzere çünkü nasıl başa çıkılamaz bir yancı olacağınızı öğreneceksiniz.

Erkekler konusunda, arkadaşlarının yardıma ihtiyaç duyacağı zamanlar olacak. Konuşkan ve kendinizden emin biri olabilirsiniz. Ancak arkadaşlarınız bir erkeğe yaklaşmakta biraz utangaç.

Şimdi bir arkadaş olarak, bu sizin için browni puanları almak ve bir kıza yardım etmek için bir fırsat. Belki de sadece doğru yönde küçük bir dürtmeye ihtiyacı var. Bunun için buradasınız.

Yancı Kadın Nasıl Olunur?

Yancı kadın olmak, sohbeti devralmakla ya da arkadaşınızın sevdiği adamla flört etmekle ilgili değildir, arka koltukta oturan ve ne olursa olsun arkadaşınızı desteklemekle ilgilidir. Sevdiği adamla konuşmasına yardım ettiğiniz anları arkadaşınız asla unutamaz. Eğer arkadaşınızın ilgilendiği erkeğin sevimli arkadaşları varsa o zaman kesinlikle ikiniz için de bir kazan-kazan durumu var demektir.

Herkesin hayatında yancı bir kadına ihtiyacı vardır.

# 1 Asla bir çöpçatan olmayın. Bu, eşleşme veya arkadaşınıza bir erkek bulma ve onunla bir buluşma planı yapmasıyla ilgili değildir. Bir yancı kadın, hemen hemen her yardım sağlayan kişidir. Temel olarak, amacına ulaşması için ona yardım ediyorsunuz. Amacı, bu adamla sevişmek, numarasını almak veya eve götürmekse, istediğini elde etmesine yardım edersiniz.

# 2 Onu zorlamayın. Size özellikle söylemediği sürece kimseyle bağlantı kurması konusunda ısrar etmeyin. Bir yancı kadını, başkalarını bir şeyler yapmaya zorlayan biri değildir. Göreviniz onu desteklemek ve bir sonraki adımı atmasına yardımcı olmak. Bir dürtmeye ihtiyacı olabilir ama bir itme gerektirmez. Rahat görünmüyorsa geri çekilin, ne yapmak istediğine karar vermesine izin verin.

# 3 En iyi adamı seç. Hoşlanabileceği bir adam olabilir ve eğer öyleyse, ikisini birbirine bağlamaya çalışın. Ama tercihi yoksa, o zaman oradaki en iyi adamı onun için seçmelisiniz. O adamı kendiniz için ayırmamalısınız, bu hiç hoş değil.

# 4 Bu sizinle ilgili değil. Bunun zor olduğunu biliyoruz. Ama sen bir yancı kadın oluyorsanız, bu sizinle ilgili olamaz. Bu sizin dikkatinizi çekiyor olsaydı, arkadaşınız sizin için yancı kadın olurdu. Ona bir destek sağlıyorsunuz, bu da arka koltukta alıp, arkadaşınızın parlamasına izin verdiğiniz anlamına geliyor. Bu o erkek ile konuşamayacağınız anlamına gelmez, konuşabilirsiniz, ancak konuşmadaki yerinizi bilmeniz gerekiyor.

# 5 Aptal gibi görünen siz olmalısınız. Şimdi gerçekçi konuşalım. Hiç kimse garip olan ile ilgilenmek istemez, ancak işler garipleşirse, utancınızı üstlenmeniz gerekir. Arkadaşınızın bu adamla ne şekilde olursa olsun başarılı olmasını istersiniz, bu nedenle utanç verici bir şey olursa, içine girip onu kurtarabilirsiniz. Sizin işiniz onun parlayan bir yıldız gibi görünmesini sağlamak.

# 7 Flört etmeyin. Sevdiğiniz adamla flört etmek için orada değilsiniz, destek olarak oradasın. Arkadaş canlısı olabilirsiniz ve arkadaşça davranmalısınız ama çizgiyi aşmamalı ve flört etmemelisiniz. Onunla bağlantı kurmaya çalışmıyorsunuz.

# 8 Onunla konuşmalısınız. Arkadaşınız için yancı bir kadınsınız. Ve eğer arkadaşınız erkeklere yaklaşmıyorsa, bunun nedeni reddetmekten korkmasıdır. Kimse reddedilmek istemez, ancak en azından bir kere olur. Onunla konuşmalısınız ve kendine güvenini geliştirmelisiniz. Ona sahip olduğu iyi nitelikleri hatırlatırsanız ve reddedilirse, devam etmesine yardım etmelisiniz. Ona dünyanın sonu olmadığını göstermeniz gerekiyor.

# 9 Muhteşem olduğunu bilmesini sağlamalısınız. Adamla bazı kelimeler paylaşacak olursanız, arkadaşınızın ne kadar harika olduğunu söylemeyi unutmayın. Kişiliğini göstermek için onunla ilgili bir hikaye anlatabilirsiniz. Belki güzel bir işi ya da ilginç bir hobisi vardır.

Bir yancı kadın olmanın nasıl bir şey olduğunu kesinlikle bilemezsiniz. Sadece arkadaşlarınız sonsuza dek minnettar kalmayacak, aynı zamanda bu becerileri hayatın diğer alanlarında da kullanabilirsiniz. Gördünüz mü ? Herkes kazanıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu