Bir Erkeğin Dikkatini Çekecek Olan Mesajlar: Sihrinizi Gerçekleştirmek İçin Kullanabileceğiniz 25 Mesaj

Erkekleri bazen okumak zor olabilir. Endişeye gerek yok, çünkü bir erkeğin dikkatini çekmek için gerekli olan mesajları sizler ile paylaşacağız.

Bir erkeğin dikkatini çekmenin kolay olması gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz, ancak bu her zaman böyle değildir, özellikle de mesajlaşma yoluyla.

Ama bu makalemizde sizlere, mesajlaşarak bile olsa bir erkeğin dikkatini nasıl çekeceğinizi ve ayrıca hangi mesajları atarsanız ilgisinin kaybolacağını söyleyeceğiz. Hazırsanız başlayalım!

Hangi Mesajlar ile Bir Erkeğin İlgisini Kaybedersiniz?

# 1 Çıplak fotoğraflar. Bu seçeneği direkt olarak ortadan kaldırıyoruz. Ne kadar çekici olursanız olun, bu düşündüğünüzden çok daha riskli.

# 2 Yalan. Karşınızdaki insanın dikkatini çekmek için asla ve asla yalan söylemeyin. Buna değmez. Tüm bu olayların başındayken ona yalan söyleyecek olman, ileride daha büyük sorunlar yaşamana neden olabilir.

# 3 “Hey. N’aber?” Bu çok sıkıcı bir yazışma şekli. Yaratıcılıktan yoksun, sıradan ve basit. Buna siz bile cevap vermek istemezsiniz.

# 5 Aynı mesajı ikinci defa göndermek. Biliyoruz ki telefonunuzda bir aksaklık olduğunu ya da uygulamadan kaynaklı bir hata olduğunu söyleyeceksiniz. Ama burada tek amacınız, mesajınızın ulaştığından emin olmak. Bize inanın, aynı mesajı iki defa görmek, onu kendinizden soğutacaktır.

# 6 Uzun ve karışık bir mesaj. Eğer derin bir konuşmanın ortasındaysanız durmayın, ona uzun ve anlamlı bir mesaj gönderin. Fakat sadece mesajlaşacağınız bir konuşma başlatacaksanız, uzun mesajlardan kaçınmalısınız.

# 7 Sarhoşken atılan mesajlar. Bunun iyi ve etkili bir fikir olduğunu kimden duyduysanız unutun. Sabahları tamamen pişmanlık sizi esir almış olacaktır. Kafanız yerinde değilken yazacağınız mesajlar, istemediğiniz şeyleri söylemenize neden olabilir.

# 8 Dedikodu. Ünlülerin ve fenomenlerin dedikodusunu yapmak kabul edilebilir fakat etrafınızdaki insanların dedikodusunu yapmanız ve o erkeğin buna şahit olması, ilgisinden çok kötü bakışlarını üstünüze çekecektir.

# 9 Neden cevap vermediğini sormamalısınız. Çünkü bu açıklamayı almanız biraz zor bir ihtimal. Uyuyor numarası yapabilir, bu tepkinizden sonra kendini geri çekebilir… Tamamen zararlı bir yöntem.

Bir Erkeğin Dikkatini Çekmek İçin Nasıl Mesaj Atılmalıdır?

# 1 Memes. Ahh, ne harika bir icat. Memler her şeyi çok basit hale getiriyor. Ona komik ya da onunla ilgili olduğunu düşündüğün bir mem gönder. Birlikte gülmenin yollarını bulduğunuz zaman onun ilgisini daha çok çekeceksiniz. Üstelik bunu sürekli yapmanız gerekmiyor. Sadece o alışana kadar. Daha sonra bırakın o çabalasın.

# 2 Onunla ilgili konular. Okuldan veya işten bir adama mesaj attığınızda, onunla ilgili konulardan bahsedebilirsiniz. Bu şirketteki bir toplantı hakkında da olabileceği gibi, okuldaki bir ders hakkında da olabilir. Önemli olan aranızda bir bağlantı kurmak.

# 3 Hey seksi. Romantik bir geçmişiniz varsa, bu onun hislerini canlandırmanın başka bir yolu olabilir.

# 4 Yemek almak üzereyim. Katılmak ister misin? Hangi erkek yemeğe hayır diyebilir? Son dakika olduğunu görünce, bir an önce yanıt vermesi gerektiğini bilecektir. Eğer en sevdiği yeri de biliyorsanız, bunu da mesajınızın içinde belirtmeniz gerekir.

# 5 Game of Thrones finalini izledin mi? Onunla ortak bir dizi ya da film izliyorsanız, bunu ona belirtin. Muhtemelen kanlı ve hararetli sahneleri sizinle konuşmak için can atıyor.

# 6 Hala son randevumuzu düşünüp gülümsüyorum. Son randevunuzu hatırlamanız, iyi ve dürüst bir erkek için son derece önem taşır.

# 7 Harika görünüyordun… Dün geceki tişörtün ya da instagramdaki gönderinde.. Belki de ona ne kadar ilgi duyduğunuzun farkında değildi. Ona bu şekilde küçük iltifatlar ederek egosunu okşayabilirsiniz.

# 8 Dün gece senin hakkında bir rüya gördüm. Bu konuşmanın gidebileceği yerleri tahmin edebiliyoruz fakat bunu söylediğinizde onun ilgisini tamamen kazanacaksınız. Devamında gelecek olan “Ne gördün?” “Hadi ya, nasıl gördün?” cümleleri de kesindir.

# 11 Bu, bana seni düşündürdü. Dışarıdayken, bir mağazada iken ya da bir müzik dinlerken, aklınıza onun geldiğini ona söyleyin. Gururu okşanacaktır.

# 12 Seksi selfie. Çıplak DEĞİL, bunu sakın karıştırmayın. Bazen ilgiyi istiyorsak, bir parça hile yapmamız gerekebilir. Ama dozunu iyi ayarlamanız gerekmekte.

Bu maddelerden sonra eminiz ki, bir erkeğin dikkatini çekmek ve ilgisini kaybetmemek için ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Eğer maddelerden biri işe yaramaz ise, diğerine geçin. Hiçbiri işe yaramaz ise, o kişiyi değiştirmeniz gerekebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu