Çok Cool Davransa Bile Size Hayran Olduğunun 15 Kanıtı

Bu adamın sizin için duyguları var ama sizin hakkında çok düşündüğünü nasıl anlayacaksınız? Gerekli işaretleri biliyor musunuz? Asıl aklında olan siz misiniz? Bu işaretleri hafızaya almalısınız!

Muhtemelen, bu adamın sizin onu düşündüğünüz kadar sizi düşünüp düşünmediğini merak ediyorsunuz. Hepimiz, birisinin bizim hakkımızda ne kadar çok düşündüğünü bilmek isteriz. Yani biz sadece insanız. Kendinize sormanız doğal bir şey, bu yüzden sizi ne kadar çok düşündüğünü anlamanız için bu 15 işarete ihtiyacınız var.

Sizin hakkınızda düşündüğünü hangi işaretler sayesinde anlayabilirsiniz?

Aranızda işler ne kadar iyi giderse gitsin, siz yine de onun sizinle keyifli zaman geçirip geçirmediğini merak edersiniz. Bu senelerdir kadınların çektiği en büyük sorunlardan birisi. Onun iyi hissetmesi için çok çaba harcayabilirsiniz ama acaba işaretler neyi gösteriyor? İyi vakit geçiriyor mu? Bunun sebebi ben miyim?

Bunları bilmemek, bir süre sonra kafanızı karıştırmaya yeter de artar.

Bir erkek, genellikle kadınlar hakkında ne düşündüğünü direkt olarak söylemez. İşte gibi durumlarda, işaretleri okuyarak aslında size ne kadar ilgi duyduğunu anlayabilirsiniz. Böylece o birşey söylemeden onu çözmüş olacaksınız ve ilerleyen zamanlarda ipler tamamen sizin elinizde olacak.

E artık bu işaretleri öğrenme zamanı gelmedi mi ?

# 1 Her zaman yazışarak konuşuyorsunuz. Birbirinizle konuşmadığınız tek zaman uyuduğunuz zaman ise, bu onun sizinle gerçekten ilgilendiğini gösterir. Eğer sizinle bu kadar ilgili olmasaydı, tüm vaktini size ayırmazdı.

# 2 Tüm sosyal medya yayınlarınızı seviyor. Ne gönderirseniz gönderin, komik olsun ya da olmasın, yazılarınızı beğenen ilk kişilerden biri. Bu tamamen size olan ilgisinin bir göstergesi.

# 3 Sizi sosyal medyada takip ediyor. Sadece Facebook’ta değil, Snapchat, Instagram ve Pinterest’te de var. Eğer sizinle ilgilenmeseydi hiçbir erkek bunu yapmazdı. Sizi sosyal medyada takip ediyorsa, bunun nedeni sizi yanında görmek istediğidir.

# 4 Sizi gördüğünde, size hep sarılır. Size sarıldığı zaman, size gerçek bir kucaklama verir. Kollarını etrafınıza sardığında sıcak, güvende ve sevilmiş hissedersiniz. Bunu hissediyorsanız, muhtemelen o da hissediyordur ve sizi gördüğüne sevinmiştir.

# 5 Çevrenizdeyken her zaman mutludur. Etrafınızdayken gülümsemeden duramaz. Ne anlama geliyor? Ne anlama geldiğini tam olarak biliyorsunuz. O bir robot değil, sonsuza dek duygularını gizleyemez. Zamanla, sonunda çatlaklardan geçecekler.

# 6 Size birçok soru sorar. Nedenini biliyorsunuz değil mi? Çünkü sizi gerçekten tanımak istiyor. Beyininizde neler olup bittiğini, ne düşündüğünüzü ve onun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek istiyor. Bu yüzden etrafta dolaşıp, hakkınızda olabildiğince fazla bilgi edinecek.

# 7 Telefonunu etrafınızda kontrol etmiyor. Biriyle birlikteyken tek yaptıkları mesajlaşmak ve telefon kurcalamak olan erkeklerle tanıştınız. Can sıkıcı. Size zamanlarının bir miktarını vermeleri için yeterince iyi olmadığınızı hissediyor. Ancak, adamınız etrafınızdayken, telefonuna bakmıyorsa, sizinle zaman geçirmek ve tüm dikkatini size vermekle meşgul.

# 8 Küçük şeyleri hatırlar. Ona aylar ve aylar önce bir şeyler söylemiş olabilirsiniz, ancak yine de küçük ayrıntıları hatırlıyor. Sizin hakkınızda çok şey düşünüyorsa, size gerçekten değer verdiğini anlayabilirsiniz. Bu şeyleri hatırlıyorsa, sizinle ilgilendiği için dikkat ediyor.

# 9 Siz olmadan bir karar vermedi. Hayatını değiştirecek kadar büyük olan bir kararsa, bu konudaki düşüncenizi konuşmanızı sağlar. Düşünceleriniz onun için önemlidir ve sizinle konuşmadan büyük kararlar vermek istemez.

# 10 Şakalarınıza güler. Elbette komiksiniz. Ancak tüm erkekler yanınızda gülebilecekleri bir noktaya kendilerini getirmezler. Ama o farklı. Şakalarınıza özgürce güler ve birlikte vakit geçirmekte zorlanamaz. Sizi komik bulursa, zaten onun için özelsiniz.

# 11 Sizinle fazladan zaman geçirmeye çalışıyor. Takıldığınızda, işe gitmeniz veya akşam yemeğinde eve gitmeniz gerektiğini bilmesine rağmen, sizinle beş dakika daha oturmaya, görüşmeye çalışır. Sadece sizinle vakit geçirmeyi seviyor, onu suçlayabilir misiniz?

# 12 Çevresindeki tek kişi olduğunuzu hissediyorsunuz. Etrafındayken, etrafındaki tek kişi olduğunuzu hissetmenizi sağlıyor. Bütün zamanını ve dikkatini size veriyor. Telefonuna bakmakla ilgilenmiyor, arkadaşlarıyla konuşmak istemiyor. Birlikte geçirilen zaman sadece sizin içindir.

# 13 Göz temasını devam ettiriyor. Size baktığında, diğer erkekler gibi değil. O size bakıyor. Hayır, göğüslerinize bakmıyor ya da sizi bir et parçası gibi görmüyor. Gerçekten gözlerinizin içine bakıyor. Aklındaysanız, size normalden biraz daha uzun süre bakıyor olacaktır.

# 14 Sizi merak ediyor. Size sadece sorular sormakla kalmıyor, aynı zamanda sizinle ilgili bir merak duygusu var. Anlamaya çalıştığı ender yaratık gibisiniz. Bu yüzden sizi sürekli izliyor, sizi dikkatlice gözlemliyor.

# 15 Size anlatabilir. Size sizi çok düşündüğünü söylerse, sizi çok düşündüğü içindir. Erkeklerin duygularını ifade etmeleri kolay değildir ve nasıl hissettiğini söyleyerek çok büyük bir adım atıyor. Oyun oynamadığı sürece doğruyu söylüyor.

Eee, ne düşünüyorsunuz? Sizin hakkınızda çok düşündüğünü işaretler sayesinde görebiliyor musunuz? Eğer öyle olmadığını düşünüyorsanız, bunun hakkında ne yapacaksınız? Bu düşüncelerinizin boşa gitmesine izin vermeyin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 15 maddeden 8 tanesi tutuyor, demek ki gerçekten bana kelimenin tam anlamıyla hayran :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu