Bir Erkekle Yazışarak Nasıl Buluşma Ayarlarsınız: İstediğiniz Yanıtı Almak İçin 15 Etkili Yöntem

Yazışarak bir erkeği nasıl dışarıya çıkarabileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Bu konu hakkında en doğru yazıyı bulduğunuzu söyleyebiliriz. Onunla nasıl konuşarak dışarıya çıkarabileceğinizi öğreneceksiniz.

İstediğiniz yanıtlar geldiğinde siz de bu makalenin gücüne inanacaksınız.

Yazışmak ve mesajlaşmak… Ne kadar da harika bir icat. Bir saatlik telefon görüşmesi olmadan hızlıca sorular sormanızı ve istediğiniz yanıtları almanızı sağlamakta. Mesajlaşma sayesinde daha az çekinerek istediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Bir erkeği yazışarak dışarıya çıkarmak, pek de ailenizden tavsiye alabileceğiniz bir konu değil. Mesajlaşma bundan yıllarca önce icat edildi ama inanın kullanması o kadar da zor değil.

Dışarıya davet etmeden önce aranızdaki buzları eritin.

“Benimle dışarıya çıkar mısın?” diye mesajlaşmaya başlamayı kimse istemez. Bunun yerine önce aranızdaki mesafeyi kısaltın. Günümüzde bu mesafeyi, yeni çıkan bir film ya da müzik konusu açarak gerçekleştirebilirsiniz. Bir şey hakkında sohbet ederek birçok şeyin kapısını aralayabilirsiniz.

Gitmek istediğiniz bir restorantı konu haline getirerek, ona farkettirmeden onu yönlendirebilirsiniz. Daha sonrasında ise teklifin gelmesi kaçınılmazdır.”

İşleri basit düzeyde tutmalısınız.

Ona bu soruyu sormadan önce aranızda bir çeşit kimya olduğundan emin olmak istiyorsunuz. Bunu yazışarak anlamak zor olabilir ama bu mümkündür. Hatta kimi zaman mesaj atmak yerine bir e-posta gönderebilir, şakalar yapabilir, onunla eğlenerek flört edebilirsiniz.

Bu tarzdaki mesajlara vereceği cevaplar, onun hakkında bilgi sahibi olmanıza fırsat verecektir. Tek ve kısa cevaplar veriyorsa, o ortamdan acil olarak uzaklaşmanız gerekmektedir. Aradığınız ilişkinin bu olmadığını siz de biliyorsunuz.

Bir erkeğe mesajlaşma ile nasıl soru sorabilirsiniz?

Asıl soru dışarıya çıkıp çıkmayacağını öğrenmek. Çok fazla endişe etmemelisiniz. Söyleyecek mükemmel bir şey bulmak saatlerce sürebilir. Eğer ona dışarı çıkmayı teklif etmekte çok gergin iseniz, belki de buluşma için siz de hazır değilsinizdir.

Bu yüzden bu ipuçlarını bir kenara not almalısnız. Daha sonrasında ise metninizi hazırlayın, yazım hatalarını düzeltin ve gönder tuşuna basın. Cevap bekleme kısmı ise tartışılmaz olan en zor kısımdır.

# 1 Görüşmenizin bir buluşma olduğunu ve kesin olacağını açıkça belirtin. Olaya girmeden önce açık olduğunuzdan emin olmalısınız. Ona tek bir gösteri için 2 bilet vermenize gerek yok. Film izlemek için ya da bir gösteriye gitmek için bir arkadaş aramıyorsunuz. Yazdıklarınızı iyice gözden geçirin ve “iyi bir arkadaş” imajı yaratmadan bir mesaj yazdığınıza emin olun.

# 2 Takılmak ya da buluşmak gibi kelimelerden kaçınmalısınız. Takılmak gibi belirsiz sözler, aslında takıldığınızı gösterir ve sizin bu uğraşlarınız sıradan bir takılma için değil.

Buluştuğunuzda ise göz temasında kalın ve ona bu görüşmenin bir randevu olduğunu hissettirin.

# 3 Kendinizden asla şüphe etmemelisiniz. Birçok kez yazılan mesajlar defalarca okunup silindi ve potansiyel randevular ertelendi. Kendinize güvenirseniz, bu buluşmayı gerçekleştirebilirsiniz. Tereddüte gerek yok, ona çıkma teklifi etmez isen, devamında neler olabileceğini asla bilemeyeceksin. Böyle düşün.

# 4 Kendinize güvenin. Güveninizi sağlamlaştırmak için sahip olduğunuz en çekici kıyafetinizi giyin ve en sevdiğiniz ruju sürün. Aynaya bakın ve kendinize birkez daha aşık olun.

Bu buluşmanızın devam kısmını çok kolaylaştıracak ve karşınızdaki insanda çok iyi bir etki yaratacaktır.

# 5 Doğrudan yana olmalısınız. Bir erkeğe mesaj üzerinden dışarıya çıkmayı soracaksanız, konuşmalarınız belli bir ahenk içinde olmalı ve tutarlı bir görünüm çizmelisiniz. Ona ne olursa olsun dürüst olmalısınız. Bir kere dürüstlüğünüzü gördüğü zaman, satır aralarından ince mesajlar çıkartmaya çalışmayacaktır. Bu da ileriye yönelik güzel bir yatırımdır.

# 6 Sevdiği bir aktivite sunmalısınız. Belki de canlı müziğe karşı özel bir ilgisi var ya da bowling konusunda çok deneyimli. Onun kendisini bir parçası hissedeceği planlar ve konuşmalar yaparsanız, buluşma garanti gibi gözüküyor.

Bunu uygulayın fakat bazen de onun ortak zevklerinden kendinizi arındırın. Dış ve farklı bir görüş, erkeklerin her zaman ilgisini çekmektedir.

# 7 Size dışarıya çıkmayı teklif etmesini sağlamalısınız. Bu biraz daha zor, ama gerçekten dışarı çıkma teklifinde bulunmasını istiyorsanız, aynı anda hem ince hem de açık olmak için ustalaşmanız gerekecek.

Gerçekten bir teklif almadan asla ama asla olaya atlamayın. “Güzel bir film var, yeni vizyona girmiş” dese bile kendinizi ortaya atmayın. Bırakın o size güzelce teklif etsin.”

# 8 Kısa tutmalısınız. Bütün gün sohbet edebilir ve tüm hayatınızı metin üzerinde paylaşabilirsiniz, ancak randevu sorusunu çok kısa tutmalısınız. Bir roman göndermek istemezsiniz. Meşgulse okumaktan kaçınmakla kalmaz, bir cevap için daha uzun süre bekletir, ama hiç kimse süper uzun metinleri okumaktan hoşlanmaz. Kısa ve tatlı mesajlar işinizi görecektir.

# 9 Sonuçtan bağımsız olarak kendinizin ne kadar değerli olduğunu unutmayın. Siz harika bir çekicisiniz. Bu adam sizinle bir akşam geçirmek için şanslı sayılır. Siz komiksiniz, akıllısınız ve harikasınız.

Ve şimdi görevinize başlayabilirsiniz. Çünkü artık mesajlaşarak bir erkeği nasıl yola getirebileceğinizi biliyorsunuz. Tebrikler! Bir sonraki adım bunu şahsen yapmanız!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu