En Yakın Arkadaşınız ile Aranızdaki Sorunları Çözecek ve Sizi Yakınlaştıracak Olan 15 Soru

Her zaman en iyi arkadaşınıza sormak istediğiniz ama sormak için çok utangaç olduğunuz sorular vardır. İşte sormanız gereken 15 soru.

Siz ve arkadaşınız En Yakın Arkadaş dahi olsanız, hala paylaşmadığınız veya birbirinize sormadığınız şeyler olabilir. Belki de ne düşüneceği konusunda çok utangaç veya endişelisinizdir. Ancak sormazsanız asla bilemeyeceksiniz. Birbiriniz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için komik ya da garip sorular sormakta yanlış bir şey yoktur. Başınıza gelebilecek olan tek şey, daha iyi arkadaş olmanız olacaktır.

O kişi senin en iyi arkadaşın. Sizi en iyi ve en kötü hallerde gördü. Yine de senden vazgeçmedi. Bize soracak olursanız, bu sağlam bir arkadaşlık ve birkaç tane soru ile temelleri sarsılamaz.

Her şeyi ortaya çıkaracak en iyi 15 arkadaş sorusu

Öyleyse, güçlü bir arkadaşlık geliştirmek istiyorsanız, konuyu derinleştirmenin zamanı geldi. Çok derin. Hepimiz çevremizdeki insanlarla açık ve dürüst bir ilişki kurmak istiyoruz. En iyi arkadaşınız hakkında her şeyi bildiğinizi sanmanıza rağmen, acaba gerçekten biliyor musunuz?

Ona bu soruları sormadığın için en iyi arkadaşın hakkında bilmediğin o kadar çok şey var ki.. Vaktinizi boşa harcamaya ve aklınızdaki sorulara ilişkin varsayımlar üretmenin bir anlamı yok. Öyleyse başlayalım! En iyi arkadaşınıza sormanız gereken 15 soruyu bilmenin zamanı geldi.

 1. Hayalindeki iş nedir? Hepimizin bir rüya işi var. Ama en yakın arkadaşınızın aslında ne olmak istediğini biliyor musunuz?Haber spikeri? Lokanta sahibi? Köpek kurtarıcı?
 2. Beni düşündüren bir koku var mı? Umuyoruz ki kirli çorap ya da kusmuk kokusu değildir…
 3. %100’ün üzerinde hemfikir olduğumuz üç şey nedir? Her zaman En Yakın Arkadaşınızın fikrini beğenmeyeceksiniz. Bakalım hangi konularda hemfikir olabiliyorsunuz.
 4. En sevdiğin hatıralarımız hangileri? En Yakın Arkadaşınızın kalbine yakın tuttuğu bir hafıza kartı her zaman vardır.
 5. Beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattı mı? Sorması zor bir soru ve cevabı duymak daha da zor.
 6. Beni üç kelimeyle tarif et. Kim bilir, belki kendiniz hakkında bir şeyler öğrenirsiniz.
 7. Yaşlanınca neler yapacağız? Bu her zaman kahkaha getirir, siz ikinizin ne zaman yaşlı olacağınızı düşünün.
 8. Daha önce tanışsaydık arkadaş olur muyduk? Siz ne düşünüyorsunuz?
 9. Yaşadığım en kötü buluşma hangisi? Bunu biliyor çünkü bunun hakkında konuşmayı kesmeyeceksiniz.
 10. Neden bu kadar iyi anlaşıyoruz? Sizi birbirinize bağlayan bir şey var, nedir? Her bir en iyi arkadaş çifti, onları bir araya getiren bir şeye sahiptir.
 11. Büyürkenki en büyük aşkım kimdi ? Ah, utanç verici anıları bulma zamanı! Hepimiz eski zamanlarda utanç verici bir aşka tutulmuşuzdur.
 12. En büyük korkum nedir? Hepimiz bir şeyden korkuyoruz, bunu en iyi arkadaşınızla paylaşabiliriz.
 13. Beni en son kim ağlattı? Muhtemelen birlikte o kişinin yüzüne bir şaplak indirmek isteyeceksiniz.
 14. Hiç pişmanlığın var mı? Konuşmak istediği bir şey olabilir. Neden en iyi arkadaşınıza bunu sormuyorsunuz?
 15. Çocuk sahibi olmak ister misin ya da ben ister miyim? Belki de en iyi arkadaşınız gelecekte bir aileye sahip olmakla ilgilenmiyordur.

Bu soruları en iyi arkadaşınıza sormak yalnızca sizi daha da yakınlaştırmakla kalmayacak, birbirinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olacak. Atıştırmalıklar, filmler ve mükemmel En İyi Arkadaş soruları ile eğlenceli bir gece geçirin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu